Bebek diş kolyesi

bebek diş kolyesi

Bebek Diş Kolyesi

Son yıllarda oldukça çok kişi tarafından konuşulur ve uygulanır olan bebeklerde kehribar kullanımı birçok etkisinden dolayı anneler ve babalar tarafından tercih ediliyor. Kehribar taşının bebeklerde yatıştırma ve sakinleştirme etkisinin yanı sıra birçok etkisi daha bulunuyor. Bu etkilerinden dolayı bebeklerde kehribar kullanımı pek çok ailede yaygın olarak uygulanıyor. Diş çıkarma döneminde kullanımı daha da sık olan bebek diş kolyesi bebeklerde bu dönemde yaşadıkları sıkıntıları hafifletmeye yardımcı oluyor.

Bebeklerde 4 aydan önce kullanılması önerilmeyen kehribar kolyelerinin 4 aydan sonra özellikle diş çıkarma döneminde kullanılması önerilmektedir. Diş çıkarma döneminde bebeklerin damaklarında oluşan ağrıları hafiflettiği bilinen özelliklerindendir. Aynı zamanda bağışıklık sistemini de destekleyen bir yapısı olduğu bilinmektedir.

Bebek Diş Kolyesinin Faydaları

Kehribardan yapılan ve bebeklerin özellikle diş çıkarma dönemlerinde kullanılan bebek diş kolyesi bebeklerin bu dönemlerinde oluşan ya da oluşabilecek birçok problemini gidermeye yardımcı oluyor. Diş çıkarma döneminde bebeklerde yaşanan salya problemini görülür seviyede azalttığı bilinen özelliklerinden biridir. Aynı zamanda bebeklerin diş çıkarma döneminde bağışıklık sistemlerinin de zayıfladığı ve bu yüzden sıklıkla hastalanmaya sebep olduğu biliniyor.

Kehribar diş çıkarma döneminde bebeklerin bağışıklık sistemini güçlendiriyor ve bebeklerin hastalanma sıklığını azaltıyor. Aynı zamanda bebeklerde diş çıkarmaya bağlı olarak oluşan ağrıları da hafiflettiği bilinmektedir. Gerçek kehribardan yapılan bebeklere özel sevimli ve şık diş kolyelerimiz ile bebeklerinize sağlıklı günler vaat ediyoruz.

Kehribar Bebek Diş Kolyesi

Kehribardan yapılan renkli ve yarı şeffaf hoş görünümlü kolyelerin bebeklerde kullanımı aslında sadece görünüm için değil, kehribarın bebeklerin sağlığı için faydalı olmasından da kaynaklanmaktadır. Özellikle diş çıkarma dönemlerinde oldukça faydası olan kehribardan yapılan ürünler bebek diş ürünleri olarak geçmektedir. Kehribardan yapılan ürünlerin küçük yutulabilir parçaları olması sebebi ile 4 aydan küçük bebeklerde kullanılması önerilmiyor.

Bebeklerin diş çıkarma dönemleri olan 5-8 ay aralıklarında gönül rahatlığı kullanılabilmesi etkileri açısından mümkünüdür. Kehribar bebek kolye modellerimiz hem şık görünüm sağlarken hem de doğal yollardan bebeğinizin rahatlamasına katkıda bulunuyor. Kerhribar Diş çıkarma kolyesi etkilerinden faydalanabilmek için bebeğinizin boynunda özellikle rahatsız olduğu dönemlerde sabah akşam bulunması gerekmektedir.

Sizde bebek diş çıkarma kolyeleri için Bebek diş çıkarma kolyesi ürünlerimize bakabilirsiniz.

I love google

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir