2017’de ilk kez Baltık amber mücevherlerini ağrı kesici olarak öğrendim. İkizlerim, o zamanlar henüz bir yaşından küçüktü, bir fırtınaya kapılıyorlardı ve ağrılarını hafifletmek için tüm geleneksel yöntemleri deniyordum. Ağrıların, gaz sancılarının giderilmesinde kehribar kullanımının arkasındaki tarih hakkında biraz bilgi okudum ve kehribarın asırlarca çocuklara ve ayrıca artrit(iltihabik durum), karpal tünel(uyuşukluk) ve siyatiklere (sırt ağrısı)kadar çeşitli sorunlardan müzdarip yetişkinler için dişlerde vb birçok rahatsızlıkta kullandığını öğrendim. Hamilelik, kalçalarımda bende çok fazla sinir ağrısı bırakmıştı. En azından denemek istemiştim ve ARDA& AZRA için birer kolye ve kendim için bir halhal sipariş ettim. Denemeye değdi değil mi?

İkizlerimin ve benim kehribar mücevherlerimizle yaşadığımız inanılmaz sonuçlara şaşırdım. Takı ile gelen ağrı kesici ?İlginçti ve Gerçekten işe yaradı! Ancak, o sırada piyasada mevcut olan mücevherlerin kalitesiyle ilgili bazı sorunları fark ettim.

Bu yüzden geniş ve kapsamlı bir şekilde araştırmaya başladım.Diş çıkarma ve ağrı gidermek için kullanılabilecek en Organik ve doğa dostu kehribar araştırmalarımı birleştirdim (mücevherleri çocuklar için güvenli hale getirmenin karmaşıklıklarıyla birlikte) En büyük yardımcım hayat arkadaşım Eşim ile birlikte kehribar takıları yapmaya başladım.

Bu arada bütün amberler % 3-8 arasında süksinik asit içerir, ancak Baltık amberi% 11 ile en yüksek oranlardadır. Ağrı kesici için bu doğal seçeneğin insanlara nasıl yardımcı olduğunu gerçekten gördüm ve takı yapımı sanatına olan tutkumla eşleştirmek benim için bir zevkti. “Kehribarkolyecimm”de doğdu!
2017 benim için özel olan bir çok yeniliğin başlangıcıydı ve bu başlangıç geleceğe emin adımlarla ilerlememin önünü açmıştı.

Arkadaşım guatr ve kronik baş ağrıları için benden kehribar kolye istemişti ve tamamen organik olmak bana ilerleyişimde yardım ediyordu.1 ay boyunca guatr ilaçlarını kullanmamıştı ve kehribar kolyesini teninden hiç ayırmamıştı ve 1 ay sonunda hastanede kan testi verdiğinde guatr kan değerlerinin düştüğünü görmek beni mutlu etmişti .

İşe yaramıştı !!! Doğru yolda olduğumu “Kehribarkolyecimm’i “bir sonraki seviyeye götürmem gerektiğini anlamıştım.Bu çalışma hayatına geri dönüştü yeni bir hikaye yeni başlıyordu…

Organik ve doğa dostu “Kehribarkolyecimm”ailesi olarak tam gaz çalışma zamanı…