fbpx

Kehribar Kolye

Kehribar Kolye

Kehribar Kolye faydaları anlatmakla bitmez. Bir kez kullanan insan, faydasını gördükten sonra inanın yıllarca kullanmak ister. Damla Kehribar faydaları bir çok vaka da tespit edilmiş ve hocalar tarafından onaylanmıştır. Sarı Kehribar faydaları bu yüzden ispatlı ve onaylı bir şekilde belgelenmiştir.

Evet değerli okurlarımız. Sattığımız kehribar kolye ürünlerinde sizlere bilgi vermek boynumuzun borcudur… Kehribar kolye deyip geçiyoruz fakat faydalarını bir bilseniz, inanın her tanıdığınıza önerirsiniz.

Kehribar kolye bebeklere faydası

Kehribar kolye bebeklere faydası asla yadsınamaz. Bebeklerinizin özellikle diş kaşınma dönemlerinde kehribar kolye büyük önem taşımaktadır. Bebeğinizin sağlığı için sizlerde mutlaka kehribar kolye bebek uyku kolyelerimizden mutlaka kullanın. Kehribar kolyenin bebeklere faydaları siz değerli ebeveynler sayesinde daha da büyük önem kazanacaktır. Bu yüzden kehribar kolyenin bebeklere faydaları anlatmakla bitmez. Diğer yazılarımızda bunlara genişçe yer vereceğiz inşallah… Ama işin özünü söyleyecek olursak; kehribar da bulunan yağların vücüda dokunması ile ilgili durumlar diyebiliriz. Ama şuna inanınki bebek kehribar kolye kullandığınızda ;

 • Bebeğinizde huysuzluklar en aza iner,
 • Salyalar azalır ve hatta yok olmaya başlar,
 • Diş çıkarırken bebeğinizin çektiği acıları en aza indirger,
 • Boğaz ve kulak ağrılarını azaltır,
 • Bebeklerde ki gaz sorununa karşı müthiş fayda sağlar,
 • Uyku konusunda bebeğinize büyük yardımı dokunur.
 • Kulak ağrısını hafifletmesi de bilinen bazı fayları arasındadır.
 • Ayrıca kehribar statik elektriği de topladığı için çocuğumuzu negatif enerji akışından da korur.
 • Kolye olarak; Troid bezi ve boğaz enfeksiyonlarını yok ettiği öngörülmekte ve guatrın oluşmasını önlediği bilinen etkileri arasında yer almaktadır.
 • Solunum yolu hastalıkları tedavisi, migren, hamilelik döneminde oluşan diş ağrıları şifa verdiği durumlar arasında bilinenlerdir
 • Bileklik olarak; Aşırı gerginlik, stres (Bunun için kolyeyi sol bileğinize çift dolayarak bileklik olarak takmanız tavsiye edilmektedir.)

Bunlar daha bir kaçı. İlerleyen dönemlerde kimseden duymadığınız ve asla bilinmeyen yöntemlerimizden bahsedeceğiz. İnanın büyük şaşkınlık içerisinde okuyacaksınız. Bizi takipte kalın …

kehribar kolye
kehribar kolye

Kehribar kolye faydaları Yetişkin

Bebek kehribarları kadar Yetişkin kehribar kolyeleri de bu konuda büyük önem taşımaktadır. Kehribar kolye yalnızca bebekler için değil Yetişkinler de büyük sağlık sorunlarını ortadan kaldırmaya yardımcı olmaktadır.

Kehribar kolye kullananlar Kadınlar Kulubü

Düşünebiliyor musunuz böylesine güzel bir kulübü 🙂 Tüm kadınlar el ele verip böylesine güzel bir oluşumda bulunmak ve sağlık için küçük de olsa çorbada bir tuz bulundurmak…

Kehribar kolye Yetişkin ne işe yarar

Bebekler gibi yetişkinlerde de büyük bir öneme sahiptir kehribar kolye.Hem aksesuar olarak kullanılır hemde sağlık için büyük faydalar sağlar. Hem kehribar tesbih hem de kehribar kolye olarak ve hatta kehribar bileklik olarak kullanarak sağlığınıza sağlık katabilirsiniz.

Love google

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir